З безпекою на Донбасі стало значно краще – ОБСЄ

З безпекою на Донбасі стало значно краще – ОБСЄ

1253
Ukrinform
На окупованих територіях Донбасу значно покращилася ситуація у сфері безпеки.

Про це заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на сході України Мартін Сайдік, передає БІЛТА.

"Можна сказати, що над нашими переговорами світить сонце. Представники окремих районів Донецької та Луганської областей були одностайні в тому, що ситуація з безпеки значно поліпшилась у зв'язку з дотриманням режиму тиші з початку навчального року. Таке бачення сьогоднішньої ситуації ми почули і від голови СММ (спеціальна моніторингова місія ОБСЄ – ред.) посла Апакана", - сказав Сайдик.

За словами спецпредставника ОБСЄ, члени робочої підгрупи з гуманітарних питань сьогодні, зокрема, обговорювали внутрішнє переміщення цивільних осіб і біженців. Координатор групи посол Тоні Фріш підкреслив важливість досягнення довгострокових рішень, спрямованих на полегшення важкої гуманітарної ситуації, особливо у зв'язку з наближенням зими.

"Учасники підгрупи з політичних питань обговорювали модальність місцевих виборів, а також фінансування виборчої кампанії та фінансові аспекти організації виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей з урахуванням існуючого міжнародного досвіду. Учасники групи обмінялися думками з питання амністії", - зазначив дипломат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>