Шидло: Безпечна Європа неможлива без суверенної України

Шидло: Безпечна Європа неможлива без суверенної України

1416
Ukrinform
Безпечна Європа неможлива без демократичної і суверенної України, яку ЄС повинен всіляко підтримувати.

Про це під час спільної прес-конференції глав урядів Вишеградської четвірки й України і під час панельної дискусії у ході Економічного форуму у польській Криниці-Здруй заявила глава польського уряду Беата Шидло, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РП.

“Європа повинна зрозуміти, що безпечний Євросоюз - це безпечна, суверенна і демократична Україна в європейській сфері впливу. І це в національних інтересах Польщі”, - заявила Шидло.

Вона наголосила, що Брюссель повинен надати Україні безвізовий режим, здійснювати спільні інвестиції, реалізовувати з Києвом спільні проекти.

Польський прем’єр підкреслила, що Варшава “була, є і буде адвокатом України на міжнародній арені”.

Вона зазначила, що Польща надає підтримку Україні, зокрема і приймаючи на своїй території велику кількість українських мігрантів, які шукають тут безпечного життя.

Як повідомляв Укрінформ, у польській Криниці-Здруй відбулася зустріч Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з главами урядів Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) Беатою Шидло, Богуславом Соботкою, Робертом Фіцо та Віктором Орбаном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>