Суд ЄС 15 вересня оголосить рішення щодо санкцій проти Януковичів

Суд ЄС 15 вересня оголосить рішення щодо санкцій проти Януковичів

Укрінформ
Суд Європейського Союзу 15 вересня оголосить рішення про запровадження персональних обмежувальних заходів проти Віктора Януковича, його сина Олександра, а також Андрія Клюєва.

Про це власному кореспондентові Укрінформу повідомили у прес-службі суду ЄС.

Як відомо, Рада ЄС уперше запровадила санкції проти ряду колишніх українських високопосадовців у березні 2014 року терміном на один рік. Після того вони двічі подовжувалися – у березні 2015-го та у березні 2016 років.

Перелік осіб, проти яких запроваджено санкції, а саме замороження і повернення незаконно привласнених коштів Української держави, розміщений на сайті Ради ЄС.

Йдеться про блокування активів 16 осіб. Зокрема, під санкції потрапили четвертий президент України Віктор Янукович і його сини Олександр і Віктор, колишній голова МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка і його син Артем, екс-голова СБУ Олександр Якименко, колишній прем'єр-міністр Микола Азаров і його син Олексій, екс-голова президентської адміністрації Андрій Клюєв і його брат Сергій, колишній заступник адміністрації президента Андрій Портнов, екс-голова міністерства юстиції Олена Лукаш, колишній заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, підприємець Сергій Курченко, екс-міністр освіти та науки Дмитро Табачник, екс-голова міністерства охорони здоров'я Раїса Богатирьова, колишній радник Януковича Ігор Калінін та інші.

Згодом список українських чиновників, підозрюваних у корупції, скоротився, - з нього було виключено екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову та Віктора Януковича-молодшого (через його загибель).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-