Анкара підкреслила підтримку територіальної цілісності та незалежності України

Анкара підкреслила підтримку територіальної цілісності та незалежності України

Укрінформ
Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган і Прем'єр-міністр цієї країни Біналі Їлдирим наголосили на рішучій підтримці територіальної цілісності та незалежності України.

Про це йдеться у їхніх вітаннях на адресу Президента України Петра Порошенка та Українського народу з нагоди  25-ї річниці Незалежності України, повідомляє прес-служба Глави Української держави.

«Я від усього серця вітаю Вашу Високоповажність та увесь український народ особисто та від імені своєї нації з Днем Незалежності України. Нашим пріоритетом є зміцнення наших відносин у кожній сфері і надалі. Користуюся цією нагодою, щоб знову зазначити, що ми будемо залишатися поряд з дружньою Україною та продовжувати рішуче підтримувати територіальну цілісність та незалежність", - йдеться в привітанні Президента Туреччини.

Лідер Туреччини зазначив, що зміцнення відносин між нашими країнами в наявних умовах, коли наш регіон переживає складний період, створює міцні фундамент та гарантію для майбутнього.

Президент Туреччини побажав дружньому українському народу добробуту та благополуччя.

У свою чергу, Прем’єр-міністр Туреччини Біналі Їлдирим зазначив, що Туреччина надає великого значення подальшому поглибленню двосторонніх відносин з Україною, як стратегічним партнером.

«Немає жодного сумніву в тому, що співробітництво та дружні зв’язки між нашими народами є одним з основних елементів, що роблять внесок у мир та стабільність у регіоні. Користуючись цією нагодою, ще раз хочу наголосити на тому, що Туреччина, як і завжди, продовжуватиме рішуче підтримувати територіальну цілісність та незалежність України», - йдеться у привітанні Біналі Їлдирима.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-