Україна вимагає припинити залякування місії ОБСЄ на Донбасі

Україна вимагає припинити залякування місії ОБСЄ на Донбасі

1135
Ukrinform
Україна рішуче засуджує провокації, які регулярно здійснюються Росією та підконтрольними їй бойовиками проти спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні з метою унеможливлення ефективної діяльності місії.

На цьому наголошується у коментарі Міністерства закордонних справ України, переданому Укрінформу прес-службою відомства.

"Оприлюднена 23 серпня тематична доповідь СММ "Обмеження свободи пересування СММ та інші перешкоди виконанню мандату Місії" за період січень - червень 2016 року вчергове підтвердила небажання Кремля та його маріонеток виконувати Мінські домовленості та сприяти деескалації ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу", - йдеться у коментарі.

Згідно з доповіддю, практично всі обмеження свободи пересування СММ було здійснено на території неконтрольованих урядом України окремих районів Донецької та Луганської областей.

"Вимагаємо від Росії та підтримуваних нею бойовиків припинити спроби залякати спостерігачів ОБСЄ, натомість гарантувати безпечний та безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території ОРДЛО, у тому числі й до неконтрольованої Україною ділянки українсько-російського кордону", - наголошується у коментарі МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-