Пресу пустили на засідання НАЗК із проблем запуску е-декларування

Пресу пустили на засідання НАЗК із проблем запуску е-декларування

1888
Ukrinform
Учасники засідання Національного агентства з питань запобігання корупції ухвалили рішення дозволити пресі бути присутніми на тій частині засідання, де розглядатимуться загальні питання. 

Про це сказала голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак на початку засідання, передає кореспондент Укрінформу.

«Закриті питання ми обговоримо у закритому режимі, у межах загальних питань немає заперечень (щодо участі ЗМІ. - Ред.). Засідання вважається відкритим», - сказала Корчак.

На засіданні присутні міністр фінансів Олександр Данилюк та міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, а також голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Леонід Євдоченко.

Як повідомляв Укрінформ, відповідно до рішення НАЗК, система е-декларування має розпочати роботу в 00 годин 00 хвилин 15 серпня 2016 року. Починаючи з моменту запуску, першими - протягом 60 днів - декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України «Про запобігання корупції» займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців - починаючи від Президента, Глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади. Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації вже з 1 січня 2017 року.

11 серпня Президент України Петро Порошенко заявив, що повноцінне електронне декларування доходів посадовців неодмінно почнеться 15 серпня, і недосконалість закону чи програмного забезпечення не можуть бути підставою для перенесення початку декларування.

12 серпня Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій (КСЗІ).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>