Заяви Савченко розгляне ще й політрада «Батьківщини»

Заяви Савченко розгляне ще й політрада «Батьківщини»

903
Ukrinform
На найближчому засіданні президії Політичної ради партії ВО «Батьківщина» буде надано оцінку заявам народного депутата Надії Савченко.

Про це повідомив заступник голови партії «Батьківщина» Андрій Кожем’якін, передає прес-служба партії.

«Останнім часом у медіа-просторі України звучать заяви окремих членів фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України щодо різноманітних бачень концепцій, стратегій і тактик т.зв. «перезавантаження держави» і певних безпосередніх кроків у цьому напрямку. Часто такі заяви не є узгодженими та йдуть всупереч з офіційною позицією партії ВО «Батьківщина», – сказав він.

На думку заступника Голови політичної сили, такі висловлювання вводять громадськість в оману щодо офіційної політичної лінії партії.

Андрій Кожем’якін наголосив, що «Батьківщина» завжди виступала за незалежність держави, її територіальну цілісність, якнайшвидше встановлення миру в Україні, звільнення заручників Кремля, відстоювала цінності Революції Гідності.

«В умовах війни ми закликаємо політиків зважувати кожне слово, яке повинно зміцнювати країну, а не шкодити стабільності, призводити до поглиблення політичної кризи та загострювати протистояння у суспільстві», – заявив Кожем’якін.

За словами Андрія Кожем’якіна, на найближчому засіданні Президії Політради партії буде дано оцінку останнім публічним висловлюванням нардепа Надії Савченко, а про результати буде поінформовано українське суспільство.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-