Президент затвердив ратифікацію Паризької кліматичної угоди

Президент затвердив ратифікацію Паризької кліматичної угоди

1114
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Паризької угоди", прийнятий Верховною Радою 14 липня.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Паризька угода була вчинена 12 грудня 2015 року на Двадцять першій Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписана від імені України 22 квітня 2016 року у м. Нью-Йорку. Документ уже підписали 177 країн світу та Європейський Союз. Паризька угода укладена на зміну Кіотському протоколу. Угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має на меті зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності", - йдеться у повідомленні.

Так, Паризька угода встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату, в той час як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співробітництва у рамках Угоди мають бути розроблені протягом наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Угоди - Конференції сторін, що є нарадою сторін Паризької угоди.

Паризька угода набере чинності, коли не менше 55 сторін рамкової Конвенції, на частку яких припадає щонайменше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання. На сьогодні ратифікували Угоду 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-