Варшава приймає тисячі молодих прочан

Варшава приймає тисячі молодих прочан

3013
Ukrinform
Тисячі молодих прочан з усього світу молилися у Варшаві за успіх Всесвітніх Днів Молоді, які стартують у найближчий вівторок в Кракові.

Про це повідомляє Радіо Польща.

У неділю урочисте богослужіння в Храмі Провидіння Божа відправили близько 20 єпископів під проводом Варшавського митрополита.

По всій Польщі проходять Дні в єпархіях, які для молодих християн покликані стати духовною та організаційною підготовкою до головних заходів у Кракові.

Девізом XXXI Всесвітніх Днів Молоді є слова «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть».

До Варшави приїхали 14 тисяч прочан з 70 країн. Для них у польській столиці відкрили спеціальну зону, де можна отримати необхідну інформацію, послухати музику і подивитися фільми.

У неділю у Варшаві під назвою «Віфлеєм» пройшов Фестиваль націй, учасники якого молилися, ділилися свідченнями віри в Бога, слухали музичні виступи.

Як повідомляв Укрінформ, церемонія відкриття святкування Всесвітнього дня молоді в Кракові відбудеться у вівторок 26 липня в місті Блонє. Прибуття Папи Римського Франциска в міжнародний аеропорт ім. Івана Павла II Краків-Баліце заплановано на середу, 27 липня, на 16:00.

Очікується, що в Днях молоді візьмуть участь 50-60 тис. прочан з України. Для прискореного перетину українсько-польського кордону для їх автомобілів і автобусів будуть виділені окремі смуги руху. Учасники заходу в пріоритетному порядку, в тому числі при необхідності і біля трапа літака, будуть оформлятися в аеропорту «Львів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>