Україна та ЄС мають спільно "тиснути" на Москву - Гройсман

Україна та ЄС мають спільно "тиснути" на Москву - Гройсман

847
Ukrinform
Україна та Європейський Союз мають об'єднати зусилля для того, щоби забезпечити виконання Мінських домовленостей з боку Російської Федерації.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільного брифінгу з президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером та комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом у Брюсселі, інформує Урядовий портал.

"Нам потрібно об'єднувати зусилля для того, щоби Росія виконувала Мінські угоди. Це є дуже важливим питанням. І з боку України є повне розуміння цього процесу", - наголосив Гройсман.

Прем’єр зазначив, що цієї доби на Донбасі загинули 7 українських військових: "З боку російської Федерації була військова агресія, обстріли і у наслідок цього 7 українських воїнів загинули, 14 поранені. Я би хотів, щоби ми усі відкрили очі і реально подивилися на ту ситуацію, яка є".

За словами глави уряду, під час зустрічі з Юнкером зокрема обговорив ситуацію на сході України.

"Питання безпеки є сьогодні одним з найголовніших пріоритетів", – підкреслив він.

Гройсман заявив, що говорити про вибори на Донбасі та реінтеграцію території можливо лише після того, як з української території будуть виведені бойовики, російські війська, озброєння, буде введена поліцейська місія ОБСЄ та буде забезпечено безпеку.

Прем’єр також нагадав, що в Україні нараховується 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб, "які були змушені покинути територію через загрозу військових дій з боку бойовиків".


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-