MH17: країни-учасниці розслідування зроблять все можливе для покарання винних

MH17: країни-учасниці розслідування зроблять все можливе для покарання винних

Заява
1300
Ukrinform
Покарання всіх причетних до катастрофи літака Малайзійських авіаліній МН17 необхідне, передусім, для запобігання подібних атак у майбутньому.

Про це йдеться в заяві для преси постійних представників при ООН Австралії, Бельгії, Нідерландів, Малайзії і України, оприлюдненій в неділю, повідомляє Укрінформ.

"Держави підтвердили свою готовність вжити всіх ефективних заходів для притягнення до відповідальності винних осіб, підкреслюючи важливість  встановлення істини для запобігання атак на цивільні повітряні судна в майбутньому", - наголошується в заяві.

При цьому держави нагадують про занепокоєння актами насильства, які "становлять загрозу безпеці міжнародної цивільної авіації", висловлене в Резолюції РБ ООН 2166 (2014). Сторони також нагадали вимогу Радбезу притягнути до відповідальності винних за цей інцидент та забезпечити всебічну співпрацю на міжнародному рівні.

У заяві у цьому контексті позитивно оцінюється незалежне технічне розслідування Ради Безпеки на транспорті Нідерландів щодо причин падіння літака, "проведене в повній відповідності до стандартів ІКАО", а також її звіт, опублікований 13 жовтня 2015 року. Крім того, держави відзначили кримінальне розслідування, яке проводиться Спільною групою (JIT).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-