Канадська опозиція жорстко розкритикувала візит Трюдо до України

Канадська опозиція жорстко розкритикувала візит Трюдо до України

16375
Ukrinform
Чинна канадська влада не спромоглася необхідною мірою підтримати Україну, провалила угоду про оборонну співпрацю, відмовила ЗСУ у супутниковій інформації.

Про це заявив тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан, передає кореспондент Укрінформу.

«Нещодавній візит Джастіна Трюдо до України надав змогу підтвердити підтримку Канадою України. На жаль, замість оголошення про збільшення підтримки наших українських союзників, ми дізналися, що Канада насправді робитиме менше», - сказав Безан.

За його словами, відмова міністра оборони Канади Харджита Саджана від поїздки разом з Трюдо в Україну «продемонструвала явну зміну у канадсько-українських відносинах». «Відсутність міністра спричинила те, що угода про співпрацю у сфері оборони, перемовини щодо якої розпочалися за попереднього уряду, так і не була підписана», - зазначив тіньовий міністр оборони.

Він також різко розкритикував відмову Канади від надання Збройним Силам України, необхідних їм супутникових зображень, що негативним чином вплинуло на воїнів на передовій. «Скасування цієї важливої послуги без попередження чи пояснення є неприйнятним, особливо враховуючи той факт, що міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд минулого року обіцяла беззастережну підтримку надання цієї інформації», - наголосив Безан.

На його переконання, Канада «може та має робити більше для підтримки України».

Нагадаємо: прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо здійснив свій перший офіційний візит до України 11-12 липня. Він оголосив про виділення 13 млн дол. на гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, збільшення членів СММ ОБСЄ в Україні та розширення поліцейської тренувальної місії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-