Росія планує видавати Україні бойовиків «ЛНР-ДНР»

Росія планує видавати Україні бойовиків «ЛНР-ДНР»

7019
Ukrinform
Російські суди збираються видати Україні близько двох десятків бойовиків, які воювали на Донбасі проти Збройних сил України.

Про це розповіла голова російської організації «Союз політемігрантів України» Лариса Шеслер.

«Взимку з Росії мало не вислали» ополченця» Костіна, ми знову писали листи. Зараз в Татарстані сидить «ополченець» Воронцов, його точно так само, як Веклича, вже засудили до депортації... А всього таких випадків більше двадцяти! Потрібен єдиний орган, який займається проблемами українських біженців і «ополченців», – наводить її розповідь ZiK.

«Їм, по-радянськи, здається, що Москва – столиця їхньої Батьківщини, і всіх, повсталих проти «бандерівського перевороту», вона прийме, адже так писали в ЗМІ? А в реальності, міграційні закони жорсткі, так і чиновники», – пише видання.

Про те, що Росія вже видала Україні кількох сепаратистів, які воювали на Донбасі в ім’я торжества «російського світу», розповів журналістам один з розпалювачів війни у регіоні Олександр Бородай.

«Насправді проблема є, і випадки подібної депортації не поодинокі. Просто про них не говорять. Я можу назвати як мінімум десяток схожих інцидентів», – заявив він, але при цьому пообіцяв, що надалі буде боротися, щоб не допускати таких випадків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-