Порошенко розповів про домовленості щодо траншу допомоги ЄС

Порошенко розповів про домовленості щодо траншу допомоги ЄС

1172
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко заявив про досягнення домовленостей щодо надання Україні чергового траншу макрофінансової допомоги ЄС і висловив сподівання, що це питання буде вирішене найближчим часом.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Після того, як буде ухвалене рішення Міжнародним валютним фондом про виділення чергового валютного траншу Україні, Європейський союз приєднається до цього з наданням Україні макрофінансової допомоги разом з кредитними гарантіями, які нам нададуть США», – заявив Порошенко 27 червня у Брюсселі після переговорів з керівництвом ЄС.

Нагадаємо: 22 травня 2015 року на саміті «Східного партнерства» у Ризі Європейська комісія й уряд України підписали меморандум про порозуміння щодо надання Києву макрофінансової допомоги в розмірі 1,8 мільярда євро. Перший транш Україна отримала ще у 2015 році.

19 травня 2016 року голова місії Європарламенту з бюджетного контролю Інге Грессле заявила, що Україна ще не виконала умови для надання їй 800 мільйонів євро макрофінансової допомоги з боку ЄС. Вона допустила можливість припинення виплати макрофінансової допомоги Україні у разі непроведення реформ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-