У Польщі намагалися зірвати акцію пам'яті Січових стрільців

У Польщі намагалися зірвати акцію пам'яті Січових стрільців

1255
Ukrinform
У Перемишлі на південному сході Польщі сталася спроба зірвати процесію греко-католиків і православних, які після панахиди за українськими героями йшли з собору на місцевий військовий цвинтар.

Про це повідомляє Радіо Польща.

Група нападників нараховувала приблизно 20 осіб. Поліція запевнила, що не було необхідності застосовувати силу. Учасників процесії відділено від осіб, які намагалися перешкодити у врочистості. Як повідомлено, порушники порядку не ідентифікуються з жодною організацією. «Мотиви їхньої діяльності встановлюються. Якщо виявиться, що відбулося порушення закону, їм поставлять закиди», – заявила речниця поліції, підкомісар Боґуслава Себастіанка.

Натомість очевидець розповів журналістам про сутички: нападники почали шарпанину з кількома учасниками процесії; одного з них, чоловіка віком 60 років, побили й розірвали йому сорочку. За словами свідка, серед нападників були місцеві хулігани, так звані псевдовболівальники, та особи, які ідентифікуються із середовищем націоналістів.

За словами голови Об’єднання українців у Польщі Петра Тими, який був присутнім під час події, серед напасників були особи у футболках Всепольської молоді. Вони вигукували образливі гасла на адресу учасників процесії.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-