Заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції підриває авторитет Асамблеї - Клімкін

Заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції підриває авторитет Асамблеї - Клімкін

1601
Ukrinform
Заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції для відновлення діалогу з Росією у той час, коли вона відмовилася від нього та вдалась до шантажу, підриває авторитет усієї Асамблеї. 

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє Урядовий портал

«За цих умов заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції для відновлення діалогу з Росією підриває авторитет усієї Асамблеї», - сказав Клімкін.

Він також наголосив, що Росія продовжує показово ігнорувати заклики міжнародного співтовариства припинити агресію проти України, нехтує своїми міжнародними зобов’язаннями та діє всупереч фундаментальним цінностям Ради Європи. «З моменту запровадження санкцій російська делегація мала всі можливості для діалогу, але продовжувала розмовляти з ПАРЄ мовою ультиматумів», - підкреслив міністр.

Клімкін додав, що розчарований вищезгаданою декларацією Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи, та наголосив, що в 2014-2015 роках ПАРЄ показала лідерські якості і застосувала санкції до російської делегації.

«Подальші поступки агресору й окупанту будуть найгіршим сигналом для міжнародного співтовариства та означатимуть, що Росія, як і будь-яка інша держава, віднині можуть вільно і безкарно порушувати засадничі принципи Ради Європи», - переконаний міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-