Обшук у Клюєва був потрібен іще два роки тому - ГПУ

Обшук у Клюєва був потрібен іще два роки тому - ГПУ

1414
Ukrinform
Обшук у приміщеннях екс-високопосадовців, зокрема, колишнього глави Адміністрації Президента України Андрія Клюєва не є просто вимушеним процедурним кроком.

Про це заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук в ефірі "5 каналу", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я впевнений, що ми знайдемо достатньо матеріалів, які будуть долучені до матеріалів справи. Оцінку їм буде надавати суд. Але це не просто вимушений процедурний крок", - сказав Сторожук.

Так, він зауважив, що слідчі дії щодо пошуку організаторів розгону Майдану повинні були проводитися ще два роки тому.

"У чому полягали ці слідчі дії? Вони можуть дати відповідь на те, чи дійсно були відповідні доручення, можливо, є підтверджуюча документація, протоколи відповідних нарад. Ми на сьогоднішній день ставимо перед собою завдання покарати не тільки виконавців, тому що вони теж були заручниками тих наказів, які давало керівництво. Ці справи мають новий поштовх. Слідство уже встановить, що ми знайшли, які матеріали справи можуть бути, тому що навіть по паралельних справах ми бачимо, що, не зважаючи на те, що такий великий резонанс, але у тих їхніх приміщеннях досі знаходяться досить цікаві документи", - розповів він.

Перший заступник генпрокурора також озвучив свій прогноз щодо цих справ.

"Можу сказати лише одне: за два роки ці справи, м’яко кажучи, недоопрацьовували. Там досить мало тих фактів, які ми уже реально готові були б передавати до суду. Ще треба провести досить багато роботи", - наголосив Сторожук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-