Порошенко висловив розчарування рішенням Нацзборів Франції щодо санкцій

Порошенко висловив розчарування рішенням Нацзборів Франції щодо санкцій

923
Ukrinform
Президент Петро Порошенко заявив про розчарування рішенням Національних зборів Франції щодо санкцій проти Російської Федерації та наголосив на важливості єдності ЄС у питанні підтримки суверенітету України.

Про це він заявив від час зустрічі з головою Національних зборів Франції Клодом Бартолоном, інформує прес-служба Глави держави.

«Петро Порошенко висловив розчарування рішенням Національних зборів Франції щодо санкцій проти Росії», - йдеться у повідомленні.

Президент також зауважив, що розраховує на подальшу солідарність та єдність Європейського Союзу у питанні підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. У цьому контексті він відзначив «принципову позицію Бартолона у питанні дотримання порядку в'їзду на тимчасово окуповані території Криму та Донецької і Луганської областей».

Глава держави поінформував, що ситуація на Донбасі залишається складною, а Росія продовжує брутально порушувати норми міжнародного права.

Крім того, Порошенко закликав французьких парламентаріїв сприяти ухваленню рішення щодо запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для українських громадян вже найближчим часом.

Президент також запросив голову Національних зборів Франції здійснити візит в Україну у зручний час.

Фото: прес-служба Президента України


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-