Порошенко і Олланд розпочали переговори в Єлисейському палаці

Порошенко і Олланд розпочали переговори в Єлисейському палаці

1078
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко, який перебуває з робочим візитом у Франції, прибув до Єлисейського палацу і зустрічається з президентом Франції Франсуа Олландом.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції, зустріч має завершитися спільною заявою для журналістів. При цьому прес-конференція президентів не планується.

За даними джерел агентства, основними темами переговорів лідерів двох країн будуть двосторонні відносини між країнами, виконання Мінських домовленостей, мирне врегулювання конфлікту на сході України, санкції проти Росії, а також питання відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Крім того, частину з цих питань буде порушено під час зустрічей з головами обох палат французького парламенту - Національних зборів та Сенату.

Згідно з порядком денним роботи голови Національних зборів Франції Клода Бартолона, зустріч з українським Президентом передуватиме переговорам у Сенаті. Зустріч Петра Порошенка з головою Сенату Жераром Ларше запланована на 15:30 за Києвом у Люксембурзькому палаці.

Як повідомляв Укрінформ, Сенат Франції 8 червня переважною більшістю голосів ухвалив резолюцію, положення якої, з одного боку, підтверджують прихильність Франції до повного визнання суверенітету України, але з іншого - закликають уряд Франції до поступового та часткового пом'якшення санкцій проти РФ. У зв'язку з цим МЗС України оприлюднило офіційний коментар, у якому зазначається, що резолюція свідчить про недостатнє усвідомлення французькими сенаторами, наскільки глибоко РФ порушує міжнародне право.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-