Пожежа в суді зірвала НАБУ план обшуків

Пожежа в суді зірвала НАБУ план обшуків

771
Ukrinform
Детективи Національного антикорупційного бюро планували в понеділок подати на розгляд Солом'янського суду понад 10 клопотань, два з яких мали особливе значення, однак через пожежу не змогли цього зробити.

Про це інформує прес-служба НАБУ.

"На понеділок, 13 червня, детективи (НАБУ - ред.) планували подати на розгляд більш ніж десять клопотань, два з яких мали особливе значення. Через пожежу план слідчих дій (обшуків) було зірвано, що змусить слідчих змінити тактику ведення розслідування", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у НАБУ, загалом у штатному режимі суд Солом'янського району м. Києва щоденно розглядав по кілька процесуальних клопотань, які стосувалися досудових розслідувань Національного антикорупційного бюро. З початку 2016 року усього їх було розглянуто більше тисячі.

Станом на 10 червня в Солом'янському районному суді Києва знаходилося близько 150 процесуальних клопотань від детективів НАБУ, погоджених з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, щодо яких ще не було винесено рішення або рішення було винесено, проте не було виготовлено відповідної ухвали.

"Протягом понеділка, 13 червня, офіційної інформації щодо неможливості розгляду вже поданих клопотань з боку суддів Солом'янського суду не надходило", - зазначають у НАБУ.

Крім того, до Солом'янського райсуду детективами НАБУ та прокурорами САП було скеровано два обвинувальні акти. На даний час доля матеріалів проваджень з'ясовується.

Антикорупційне бюро закликало всі служби, задіяні у розслідуванні та усуненні наслідків пожежі у Солом’янському суді, вжити заходів для якнайшвидшого відновлення його роботи.

"У разі, якщо нормальна робота суду не буде поновлена найближчим часом, це матиме негативний вплив на якість та швидкість досудових розслідувань НАБУ", - попередили в Антикорупційному бюро.

Водночас у НАБУ наголосили, що пожежа не зупинить розслідування корупційних злочинів, проте окремі процесуальні дії можуть бути відтерміновані.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-