Гройсман розповів послам Вишеградської четвірки про програму реформ

Гройсман розповів послам Вишеградської четвірки про програму реформ

1000
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив із послами країн Вишеградської групи у середу напрямки поглиблення співпраці країн та плани уряду щодо проведення реформ в Україні.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, Тимчасовий повірений у справах Словацької Республіки в Україні Генріх Сасай, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень та Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Iван Почух, повідомляє Урядовий портал.

Гройсман повідомив, що Уряд відданий курсу реформ, і нагадав, що нещодавно КМУ ухвалив План пріоритетних дій до кінця 2016 року, який визначає пріоритетні напрямки його діяльності.

"Зокрема, Уряд сконцентрує зусилля на досягненні макроекономічної стабільності і створення умов для стабільного економічного зростання, сприянні поліпшенню бізнес-клімату, проведенні судової реформи, боротьбі з корупцією та підвищенні якості державного управління. Також серед важливих напрямків роботи Уряду - реформа державної служби, дерегуляція, публічна приватизація та конкурсне призначення керівництва державних підприємств. Незабаром буде завершена реорганізація контролюючих структур та буде запущене електронне декларування чиновників", - йдеться у повідомленні.

Однією з ключових реформ, над якою працює Кабмін, є реформування Митної служби України, зазначив Гройсман. У цьому контексті він висловився за обмін інформацією про обіг товарів між митними органами країн.

"Існують схеми сірої контрабанди, які згубні як для нас, так і для вас", - зауважив він.

Прем'єр нагадав, що напередодні були внесені зміни до Конституції України у частині правосуддя та привітав це рішення Парламенту, що "дозволяє оновити і систему, і корпус суддів".

Також серед пріоритетів уряду - ратифікація Угоди про Асоціацію України із Європейським Союзом, європейська інтеграція країни та запровадження безвізового режиму із ЄС.

Прем'єр наголосив, що Україна виконала усі зобов'язання, передбачені Планом дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, та очікує позитивного рішення Європейського Союзу.

Гройсман також подякував Послам країн Вишеградської групи за підтримку щодо лібералізації ЄС візового режиму для України.

Співрозмовники, серед іншого, також обговорили питання залучення інвестицій, напрямки подальшої співпраці країн та продовження політики санкцій відносно Російської Федерації.

Посли країн Вишеградської групи подякували Прем'єр-міністру за ініціативу зустрічі. Співрозмовники запевнили у підтримці України на шляху реформ та відданості продовженню політики санкцій відносно Російської Федерації. При цьому Посол Угорщини Ерно Кешкень окремо висловив готовність своєї країни продовжувати допомагати у реабілітації тяжко поранених воїнів АТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-