Геращенко чекає, що сьогодні у Мінську вирішиться доля двох політв’язнів

Геращенко чекає, що сьогодні у Мінську вирішиться доля двох політв’язнів

845
Ukrinform
Представник України в гуманітарній підгрупі на переговорах у Мінську Ірина Геращенко заявила, що питання звільнення заручників буде ключовим під час переговорів групи.

Про це вона повідомила "Українській правді".

"Ми сподіваємось на звільнення двох політичних в'язнів, маємо певну інформацію, але озвучимо, коли вийдемо на фінішну пряму", - сказала Геращенко.

За її словами, жодних змін у мінських підгрупах, крім нового члена політичної – Сергія Пирожкова, немає.

"Склад груп залишається незмінним, крім того, що у політичній групі розпочинає свою роботу Сергій Пирожков. Ми з іншими членами групи сьогодні прибули до Мінська і розпочинаємо свою роботу", - сказала Геращенко.

На прохання прокоментувати інформацію деяких ЗМІ про те, що Надія Савченко може приєднатися до мінських переговорів, Геращенко відповіла: "На зустрічі президента і Надії висловлювалось бачення, що вона може посилити голос України на міжнародній арені в питанні звільнення заручників. Обговорювалися візити Савченко в європейські країни, бо від позиції наших європейських партнерів, партнерів по нормандському формату багато в чому залежить питання звільнення заручників, яких тримають на окупованих територіях та в Росії", - сказала Геращенко.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні у Мінську розпочався черговий раунд переговорів із врегулювання конфлікту на сході України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-