"Чорну бухгалтерію" могли викрасти з партофісу під час підпалу - Москаль

"Чорну бухгалтерію" могли викрасти з партофісу під час підпалу - Москаль

1233
Ukrinform
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль заявляє, що списки отримувачів грошей із "чорної каси" Партії регіонів були викрадені під час підпалу центрального офісу Партії регіонів на вул. Липській у Києві 18 лютого 2014 року під час Революції Гідності.

Про це він повідомляє на своєму персональному сайті.

"Я був членом Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування  злочинів під час Революції Гідності і розглядав цей підпал як один із епізодів", - зазначає Москаль.

За його словами, офіс Партії регіонів на Липській належав нардепу від ПР Григорію Смітюху, котрий тоді мав конфлікт із керівництвом партії, тому його майно не було шкода принести "в жертву". "Підпал влаштували зсередини працівники СБУ або їх агентура, а вже після цього до партійного офісу збіглися протестувальники. Під час пожежі загинули двоє людей. У метушні, що виникла, з офісу викрали гроші, цінні речі та "амбарну книгу" Партії регіонів, яка знаходилася в СБУ. А тепер її вирішили таким  чином легалізувати", - пише Москаль.

Він додав, що Смітюх так само схилявся до версії, що підпал був влаштований тодішньою владною верхівкою. Причина - продемонструвати суспільству крайній екстремізм протестувальників і дати привід Януковичу вжити щодо них жорстких заходів. Однак на той час, 18 лютого, ситуація в країні вже не контролювалася Адміністрацією президента.

До речі, кримінальна справа з підпалу офісу ПР по сьогодні так і не розслідувана до кінця, палії не встановлені й не притягнуті до кримінальної відповідальності, додав Москаль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-