Охендовський заявляє, що не брав «чорні гроші» від регіоналів

Охендовський заявляє, що не брав «чорні гроші» від регіоналів

1379
Ukrinform
Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що не отримував гроші з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Про це він сказав журналістами у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У відповідь на поширені сьогодні матеріали і певні інформації щодо ЦВК можу сказати, що ніколи ніяких хабарів ні від кого за роки роботи в виборчій комісії Михайло Володимирович Охендовський не брав і не отримував. Якщо у правоохоронних органів виникнуть питання, як і до мене особисто, так і до членів Центральної виборчої комісії у зв'язку з публікацією відповідних матеріалів в ЗМІ, то за себе можу сказати абсолютно впевнено, що я та інші члени Центральної виборчої комісії за необхідності будуть готові надати відповідні пояснення правоохоронним органам», - сказав Охендовський.

Він також зазначив, що в 2012 році зробив цілу низку відряджень до іноземних країн і, де саме перебував 8 червня 2012 року, сказати не може.

Водночас голова Центрвибочкому зазначив, що жоден представник правоохоронних органів до ЦВК не звертався, а сам він до цього дня оприлюднених списків не бачив.

«Ніколи жодна особа не зверталася до Центральної виборчої комісії щодо якихось пояснень або коментарів відносно тих матеріалів, які були оприлюднені сьогодні. Я цих матеріалів особисто не бачив ніколи в житті. Тому коментувати їх зміст потреби не вбачаю», - наголосив Охендовський.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко оприлюднив списки «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в яких зокрема зазначається, що 8 червня 2012 року Охендовський М.В. отримав 1,52 тис. дол. на «кормандировочные» .

За словами Лещенка, в оприлюдненому списку фігурують і інші співробітники ЦВК, які отримували гроші вочевидь на хабарі з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-