Москаль вважає, що ниточки від "чорної каси" ПР тягнуться до Ющенка

Москаль вважає, що ниточки від "чорної каси" ПР тягнуться до Ющенка

3074
Ukrinform
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль заявив, що розслідуванням щодо екс-президента Віктора Ющенка, зокрема історією з "Лікарнею майбутнього", має зайнятися Національне антикорупційне бюро.

На думку закарпатського губернатора, таке розслідування знайде зв'зок між екс-президентом і «чорною касою» Партії регіонів. Про це Москаль заявив на своєму сайті.

«Що ми шукаємо в «чорній касі» Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко та його глави адміністрацій Балога і Ульянченко?  Це ж усім добре відомо.

І чому всі забули про аферу всеукраїнського масштабу з «Лікарнею майбутнього»? Невже важко підняти матеріали, коли Віктор Ющенко та його дружина Катерина створили фонд «Україна 3000» і в прямих ефірах влаштовували телемарафони, збираючи кошти для будівництва дитячої «Лікарні майбутнього»? У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, що наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не збудував. Це відверта корупція і зловживання владою з метою особистого збагачення, за які так ніхто й не притягнутий до відповідальності» - наголосив Москаль.

Він також зазначив, що ще за президентства Януковича особисто направляв усі матеріали з цього приводу в Генеральну прокуратуру. На думку Москаля, «Лікарнею майбутнього» повинне займатися Національне антикорупційне бюро.

«Це його пряма компетенція – зловживання владою найвищими посадовими особами. Масштабній афері з дитячою лікарнею давно слід дати юридичну оцінку. Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому я пропоную почати з екс-президента України Віктора Ющенка. А від нього ниточки потягнуться і до «чорної каси» Партії регіонів, і до корупційних схем, за якими він здав владу Януковичу», - акцентував Москаль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-