Пєкло: На саміті НАТО з’являться конкретні пропозиції щодо України

Пєкло: На саміті НАТО з’являться конкретні пропозиції щодо України

Ексклюзив
3345
Ukrinform
Присутність президента України Петра Порошенка на саміті НАТО у Варшаві 8-9 липня означає, що там з’являться конкретні пропозиції щодо України.

Про це в інтерв’ю варшавському кореспондентові Укрінформу заявив новопризначений посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

“Присутність на саміті президента Порошенка є дуже важливим сигналом для Росії, Євросоюзу, для нас усіх. Він там не буде просто так, на саміті з'являться якісь конкретні пропозиції щодо України.”,- заявив Пєкло.

Він зауважив: хоча членство України в НАТО все ще не перебуває на порядку денному, але створення спільної литовсько-польсько-української бригади (ЛитПолУкрбриг -ред.), де Польща і Литва є членами НАТО є поступовим освоєнням з думкою, що “у певний день Україна може опинитися в НАТО”.

“Зрештою, це було сказано Генсеком НАТО: двері до членства в Альянсі для України і Грузії є відкритими. Напевно, в якійсь формі це буде повторено і у Варшаві”, - зазначив новообраний посол Польщі в Україні.

Нагадаємо, кандидатуру Пєкла на минулому тижні позитивно розглянула комісія Сейму із закордонних справ. Очікується, шо новий посол приступить до виконання своїх обов’язків у серпні або на початку вересня.

Повну версію інтерв'ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-