Уряд знайшов, чим замінити спеціалізовані суди

Уряд знайшов, чим замінити спеціалізовані суди

7714
Ukrinform
В Україні буде створять Вищий антикорупційний суд, водночас інші спеціалізовані суди ліквідують. 

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час зустрічі з експертами громадської платформи "Реанімаційного пакету реформ", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Планується створення нових двох Вищих спеціалізованих судів. Це Вищий антикорупційний суд, який виконуватиме функції з розгляду кримінальних справ, які розслідуються антикорупційним бюро, і буде надавати всі процесуальні дозволи", - сказав Петренко.

Він додав, що наразі відбувається дискусія про доцільність створення Вищого патентного суду, який займатиметься виключно справами інтелектуальної власності.

"У нас є узгоджена позиція між усіма сторонами робочої групи про те, що буде повністю оновлений Верховний суд, персональний склад, з новими функціями, які будуть значно ширшими. Другий блок - це теж, за попередньою домовленістю з робочою групою, і за підтримки в парламенті - це ліквідація спеціалізованих судів ", - зазначив Петренко.

Міністр уточнив, що спеціалізовані суди будуть ліквідовані - Вищий господарський суд, Вищий адміністративний суд, Вищий спеціалізований суд по кримінальних справах. У Мін'юсті планують перекласти ці функції на відповідні палати або підрозділи оновленого Верховного суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-