Цигарковий скандал: Москаль оприлюднив лист посольства

Цигарковий скандал: Москаль оприлюднив лист посольства

Документ
Укрінформ
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль оприлюднив листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого під виглядом дипломатичного вантажу з України намагалися вивезти сигаретну контрабанду.

Документ доступний на сайті Москаля.

 "Оскільки Міністерство закордонних справ України навіть через три дні після затримання "дипломатичної контрабанди" ніяк не може знайти листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого в Угорщину намагалися завезти крупну партію нелегальних сигарет, оприлюднюю цей документ для громадськості", – заявляє Москаль.

За наданою ним інформацією, лист написаний українською та словацькою мовами на офіційному бланку Посольства України в Словацькій Республіці з вихідними даними: № 6139/24-612-920 від 19.05.2016р. Є гербова печать і підпис 1 секретаря Посольства України пані Оксани Ліщишин. Адресат листа такий: "Всім кого це стосується, митним та  прикордонним органам". І текст: "Цим підтверджується, що 21.05 – 24.05  2016 року на дипломатичній машині Volkswagentransporter EE 24 158 перевозиться дипломатичний вантаж. Відповідно до Віденської конвенції він не підлягає контролю".

Москаль висловив сподівання, що службове розслідування за цим ганебним фактом буде швидким, а висновки жорсткими.

Він також підкреслив, що паралельно ще раз звертається до Верховної Ради – в Україні давно слід повернути кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів, як це відбувається в ЄС. Адмінпротоколами й символічними штрафами побороти контрабанду, яку возять як прості громадяни, так і особи з дипломатичними паспортами, нереально.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-