РНБО схвалила Стратегічний оборонний бюлетень і пом’якшила санкції проти Ірану

РНБО схвалила Стратегічний оборонний бюлетень і пом’якшила санкції проти Ірану

3629
Ukrinform
На засіданні Ради національної безпеки і оборони України 20 травня був схвалений Стратегічний оборонний бюлетень і пом'якшені санкції відносно Ірану.

Про це інформує прес-служба РНБО.

"Під час засідання схвалено Стратегічний оборонний бюлетень, що визначає основні завдання і напрями реформування оборонної сфери України. Цей документ, який було підготовлено у тісній співпраці з радниками держав-членів НАТО, передбачає розвиток оборонних спроможностей України у період до 2020 року, реформування системи управління Збройними Силами відповідно до стандартів НАТО, та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері", - йдеться у повідомленні

Документ визначає конкретні завдання та жорсткі строки їх виконання. На його основі забезпечуватиметься стратегічне планування в оборонному секторі, що втілиться у відповідних державних програмах. "Прийняття бюлетеня є важливим кроком до посилення оборонного потенціалу України та її євроатлантичної інтеграції", - зазначили в РНБО.

На засіданні було також обговорено ряд питань щодо виконання оборонних завдань та розвитку військово-промислового комплексу України: "Зокрема, заплановано суттєво удосконалити систему державного управління в цій сфері, визначено конкретні заходи щодо розвитку спроможностей оборонних підприємств із забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань сучасним озброєнням та військовою технікою".

Крім того, було розглянуто проблеми з фінансуванням державного оборонного замовлення та важливих військових програм у зв‘язку з відсутністю законодавчого забезпечення наповнення спеціального фонду держбюджету. "У цьому контексті Кабінету міністрів України доручено вжити невідкладних заходів до вирішення цього питання та забезпечення фінансування сектору оборони і безпеки в повному обсязі", - повідомили у прес-службі.

У відомстві також зазначили, що члени РНБО розглянули питання щодо спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) - відповідно до рішення Ради Безпеки ООН було пом‘якшено персональні, спеціальні, економічні та інші обмежувальні заходи до громадян Ірану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>