Кіпрська фірма спростовує виведення фондом Порошенка за кордон €4 мільйонів

Кіпрська фірма спростовує виведення фондом Порошенка за кордон €4 мільйонів

Документ
1147
Ukrinform
Фонд "Прайм Ессетс Кепітал", бенефіціаром якого є Президент Петро Порошенко, не оплачував грошовими коштами підписку на акції компанії CEE Confectionary Investments Limited.

Про це йдеться в офіційному листі кіпрської фірми Dr. K. Chrysostomides & Co LLC, який є  розпорядженні Укрінформу.

"У зв'язку з випуском Компанією 18 000 простих акцій 25 березня 2016 року в якості юридичного радника та секретаря компанії CEE Confectionary Investments Limited – ред.) ми підтверджуємо таке: За винагороду в загальному розмірі 3 926 160,00 євро компанія випустила акції на користь ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал" на підставі Договору про підписку на акції від 25 березня 2016 року", - вказується в документі.

Згідно з договором, "Прайм Ессетс Кепітал" погодився сплатити підписку на акції в натуральній формі шляхом передачі частки в ТОВ "Центрально-Європейська Кондитерська Компанія",зареєстрованої в Україні, що належала фонду, на користь компанії. "Під час випуску акцій платежі в грошовій формі не здійснювалися", - йдеться у листі.

Крім того повідомляється, що після дати заснування компанія не відкривала банківський рахунок, тому єдиним можливим способом прийняття оплати за підписку на акції є оплата в натуральній, а не в грошовій формі.

"До нас, як юридичного радника компанії, не зверталися за наданням коментарів щодо зазначеного питання. Більше того, секретар і директор компанії не отримували жодних запитів щодо цього питання. Нам також не надходили запити третіх осіб на надання для ознайомлення документів, зазначених у пункті 4 вище", - вказується в листі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>