Мінська зустріч: Бойовики досі блокують звільнення заручників

Мінська зустріч: Бойовики досі блокують звільнення заручників

963
Ukrinform
Під час зустрічі Тристоронньої контактної групи сьогодні у Мінську українська сторона вчергове порушувала питання про розблокування процесу звільнення українських заручників із непідконтрольних українській владі населених пунктів на Донбасі. 

Про це у Фейсбуці повідомила прес-секретар колишнього президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Під час сьогоднішньої зустрічі Тристоронньої контактної групи йшлося й про виконання представниками окремих районів Донецької та Луганської областей узятих на себе зобов'язань протоколом від 19 вересня 2014 року - йдеться про звільнення всіх територій, захоплених усупереч цим домовленостям, у тому числі, й Дебальцево", - написала Оліфер.

Вона так само зазначила, що розмова про звільнення заручників продуктивною не була й досі процес звільнення людей залишається заблокованим. 

"Представники окремих районів Донецької та Луганської областей заблокували звільнення заручників, цей процес не вдається розблоковувати: звільнення заручників вони прив'язують до амністії, хоча ці процеси ніяк не пов'язані між собою і є речами абсолютно різного порядку", - доповнила Оліфер.

Вона підкреслила, що допуск експертів Червоного Хреста до українських заручників, які знаходяться на непідконтрольній Україні частині Донбасу, також заблоковано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>