Колесніков і брат Ахметова вивели "Конті" в офшор

Колесніков і брат Ахметова вивели "Конті" в офшор

2335
Ukrinform
За даними міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, кондитерська компанія "Конті" була виведена в офшор ще у грудні 2014 року.

Про це повідомляє «Українська правда».

Зазначається, що "Конті", бенефіціарами якої є брат Рината Ахметова - Ігор та екс- депутат, член Опозиційного блоку Борис Колесніков, була зареєстрована у грудні 2014 року у Британських Віргінських островах.

Крім Ахметова та Колеснікова, бенефіціарами вказані дружина Колеснікова – Світлана, екс-регіонали Сергій Кий та Юрій Чертков, син донецького бізнесмена Михайла Ляшка – Вячеслав, а також дружина покійного гендиректора ФК Шахтар Жигана Такташева – Раїса з дітьми Ельмірою та Ренатом.

У базі даних можна побачити всі 26 офшорних компаній, зареєстрованих на сина екс-прем'єра Миколи Азарова Олексія. Всі фірми зареєстровані у 2012 році, коли його батько був прем’єром.

Крім того, в документах є офшори, зареєстровані на Петра Порошенка, Бориса Ложкіна, Павла Лазаренка та Геннадія Труханова. Останній значиться у документах як громадянин Росії.

Також у документах вказаний Олександр Клименко, який є бенефіціаром компанії PROVECO SERVICES LIMITED зареєстрованої ще в 1995 році на Британських Віргінських островах. Клименко - колишній депутат від Нашої України-Народної Самооборони у ВР четвертого скликання з 2007 по 2012 рік. З  жовтня 2013 - голова УНП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-