Боровик заявив про підтримку подвійного громадянства в Україні

Боровик заявив про підтримку подвійного громадянства в Україні

6538
Ukrinform
Колишній в.о. заступника голови Одеської ОДА Олександр Боровик виступив за дозвіл на подвійне громадянство в Україні.

Про це він розповів виданню "ГОРДОН".

"Я вважаю, Україна повинна вітати подвійне громадянство, тому що через важкі економічні умови був масовий "відтік мізків", люди їхали в Північну Америку, Ізраїль і ЄС. Думаю, треба дозволити людям з цих регіонів подвійне громадянство і заохочувати їх, якщо вони йдуть на держслужбу", - переконаний радник Саакашвілі.

На його думку, Україні "треба сподіватися на волонтерів з діаспори". Себе, до речі, він також назвав таким волонтером, адже півтора року пропрацював в Україні, не отримуючи зарплати.

"За рік я заробив трохи більше 300 доларів, майже півтора року я не отримував зарплату. Ніхто в Україні у здоровому глузді не піде на таку зарплату. Новий закон відрізав українцям діаспори шлях в держслужбу, хоча це люди, які за життя заробили достатньо, щоб працювати тут на волонтерських засадах. Для порівняння, в Грузії залучали людей з діаспори", - сказав він.

Нагадаємо: в.о. заступника голови Одеської ОДА Олександр Боровик повідомив про свою вимушену відставку через новий закон про держслужбу. Втім, він залишається радником Саакашвілі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-