Парубій знає, як здолати кнопкодавів і прогульників

Парубій знає, як здолати кнопкодавів і прогульників

4314
Ukrinform
У Верховній Раді не буде кнопкодавства, якщо всі народні депутати ходитимуть на роботу.

Про це спікер Андрій Парубій заявив у інтерв'ю "Цензор.НЕТ", коментуючи бесіду з цього питання з журналістами руху "Чесно".

"Друкуйте фото прогульників. Бо кнопкодавство - це наслідок відсутності депутатів. Стосовно кнопкодавів передбачені адміністративні покарання. І тут авторський колектив запропонував низку заходів, які можна застосувати щодо депутатів. Бо є дилема: до депутатів не можна застосовувати притягнення до кримінальної відповідальності. Отже було запропоновано: у випадках кнопкодавства рекомендувати, щоб ця людина не могла бути в іноземних делегаціях Верховної Ради. Або була б вилучена з залу на кілька засідань", - сказав Парубій.

Спікер повідомив, що запросив списки найзатятіших прогульників: "Я вже попросив голів фракцій, щоб мені дали від фракцій по 10 чоловік з тих, які найменше відвідують засідання. І хочу з кожним з них переговорити індивідуально".

За підрахунками Парубія, хронічних прогульників не так багато, - чоловік 40-50. "Я думаю, що і розмова матиме значення. Але й ряд інших заходів також. Наприклад, я думаю звернутись до Кабінету міністрів з проханням не приймати тих депутатів, які не ходять на засідання Верховної Ради", - додав він.

Раніше голова ВР заявляв, що не підписуватиме народним депутатам заяви для відряджень під час пленарних засідань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-