Гройсман - Укравтодору: Не будуйте кілометри просто так

Гройсман - Укравтодору: Не будуйте кілометри просто так

4380
Ukrinform
Дороги України знаходяться у критичному стані, тому один з пріоритетів роботи уряду - навести лад на українських дорогах.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення із ходом проведення капітального ремонту на ділянці автодороги "Київ - Знам'янка", йдеться на "Урядовому порталі".

"Один з пріоритетів роботи уряду і відповідних міністерств, і Укравтодору є в тому, щоби навести лад на українських дорогах. Завдання є надзвичайно важливе і надзвичайно непросте, оскільки автодорожнє господарство і дороги України знаходяться у критичному стані", - сказав Гройсман.

За його словами, в Україні потрібно побудувати стратегію розвитку доріг. "Найголовніше, що ми маємо зробити, - побудувати стратегію розвитку українських доріг. Ми маємо не просто робити кілометри, ми маємо розуміти, звідки буде побудований автомобільний коридор, як він вплине на розвиток нашої держави. Дуже важливо розвивати наш транспортний потенціал, логістичний потенціал, який є в Україні", - наголосив він.

Глава уряду зауважив, що у 2016 році на поточний ремонт доріг в Україні виділено близько 20 млрд грн, і у травні-червні розпочнеться поточний і середньопоточний ремонт доріг по усій Україні.

Прем'єр зазначив, що на ремонт доріг передбачені консолідовані ресурси з Державного бюджету, Фонду регіонального розвитку, залишків кредитних коштів, залучених під державні гарантії у 2012-2013 рр., коштів міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, ЄІБ, МБРР), місцевих бюджетів, надходження до яких значно зросли у результаті фінансової децентралізації, а також спеціального фонду місцевих бюджетів від понадпланових надходжень від митниць.

У зв'язку з цим Глава уряду висловив за необхідне, аби в усіх областях України почали одночасно працювати над поліпшенням стану доріг. За його словами, відповідне завдання стоїть перед міністерствами, Укравтодором та регіональними структурами. Він закликав місцеві підприємства брати участь у тендерах і продовжувати ремонти доріг.

Окремо Гройсман наголосив на необхідності дотримання високої якості робіт з ремонту чи будівництва доріг. За його словами, необхідно забезпечити контроль за здійсненням робіт та використанням виділених на це коштів. Глава уряду пообіцяв, що жорстко реагуватиме на випадки неякісного ремонту та зловживань на будівництві доріг.

"Я теж, як і ви, їжджу тими самими дорогами, і бачу, у якому вони сьогодні стані. Мушу сказати, що не тільки треба сьогодні використати ресурси, які передбачені, а треба зробити так, щоби кожен на своєму місці по совісті просто працював. Та якість робіт, яку подекуди ми зустрічаємо в Україні, мене не влаштовує, як, я переконаний, і більшість українців. Ми примусимо дорожні служби працювати з новою якістю", - констатував Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-