Адвокат сподівається, що процес передачі Савченко займе менше півроку

Адвокат сподівається, що процес передачі Савченко займе менше півроку

811
Ukrinform
Процедури щодо передачі української льотчиці Надії Савченко здійснюватимуться в прискореному режимі, і це не займе півроку.

Про це повідомив її адвокат Микола Полозов в ефірі Еспресо.TV.

"Російська влада ухвалила принципове рішення щодо Савченко - вони її видають, і зараз йде процедура згідно з Конвенцією про видачу з 1983 року. У цій конвенції є одна проблема - в ній не зазначено терміни виконання необхідних юридичних дій. Зі свого боку Надія виконала всі умови, підписала всі відповідні документи, і тепер усе залежить як від дій російської влади, так і від влади України", - сказав він.

Захисник наголосив, що згідно з Конвенцією, країна, яка приймає Савченко, має визнати вирок, який був винесений іншою країною.

"У неї є дипломатичний імунітет, і Україна його визнає, і відповідно до цього в Україні вона не може бути затримана. Я сподіваюся, що все-таки ці процедури здійснюватимуться в прискореному режимі, і це не займе півроку і більше, тому що сама Надія стільки чекати не може", - зауважив Полозов.

Раніше повідомлялося, що процедура екстрадиції української льотчиці та народного депутата Надії Савченко триватиме до кінця літа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-