Данилюк визнав, що має компанії на Кіпрі та Кайманових островах

Данилюк визнав, що має компанії на Кіпрі та Кайманових островах

757
Ukrinform
Міністр фінансів Олександр Данилюк визнав, що досі формально директор у трьох компаніях - дві компанії на Кіпрі та одна на Кайманових островах.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Після виявлення помилок із заповненням своєї декларації, я вирішив залучити юристів для перевірки компаній групи, в якій я працював під час проживання в Англії... Я не займався бізнесом з моменту переїзду в Україну у 2010 році, а відтак не мав і не маю конфлікту інтересів під час перебування на держслужбі. Але, згідно з отриманою інформацією, я ще й досі залишився формально директором у трьох компаніях - дві компанії в Кіпрі та одна в Кайманових островах", - зазначив міністр.

За словами Данилюка, ці компанії входили до групи компаній, якою він керував як один з директорів, як найманий менеджер, що діяв в інтересах інвесторів.

"Я дав інструкції щодо виведення мене з керівних посад - і мої колишні партнери разом з юристами завершують відповідні процедури. Я не задекларував ці компанії одразу, адже вірив, що мої партнери вивели мене з керівного складу цих структур ще в 2010 році", - сказав він.

Очільник Мінфіну зазначив, що наразі продовжує вивчати ситуацію, аби точно пересвідчитися, що більше не має жодних "речей", що мають бути задекларовані публічно.

"За результатами цього дослідження, я вношу зміни до своєї декларації, та хочу принести свої вибачення суспільству - всі ці дані мали бути коректно задекларовані мною "з першої спроби", - зазначив Данилюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-