Прикордонники показали, як захистили кордон із Росією

Прикордонники показали, як захистили кордон із Росією

Фото, відео
2681
Ukrinform
У Харківській області презентували модернізовані пункти пропуску «Журавлівка» і «Гоптівка».

Заходи здійснені у рамках Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зокрема, у пункті пропуску «Гоптівка» було продемонстровано комплекс виконаних інженерних робіт, можливості системи так званого «інтелектуального кордону», суть якої полягає в комплексному використанні інженерних споруд, технічних засобів та бойових можливостей сучасної техніки, а також окремі новинки озброєння та обладнання, які використовуються в охороні державного кордону.

«Однією із таких новацій є рухомий бойовий модуль вітчизняного виробництва на базі броньованої машини «Тритон». За своїми технічними характеристиками авто не має аналогів в Україні, та було розроблене на замовлення Державної прикордонної служби. Унікальний багатофункціональний автомобіль дає змогу не лише якісно моніторити ділянку кордону, але, у разі необхідності – відкривати вогонь по ворогу із наявної зброї», –розповіли у Держприкордонслужбі.

Також зазначається, що у відповідності до плану у 2015 році обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, майже 103 км рокадних доріг та 75 км захисної огорожі, встановлено спостережні вежі, а також облаштовано опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску, закуплено технічні засоби, розгорнуто системи відео-технічного контролю та ураження і багато іншого. Зараз ведуться активні роботи щодо підвищення рівня технічної складової охорони  кордону.

фото: Держприкордонслужба

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-