Гройсман розповів данському колезі про пріоритети

Гройсман розповів данському колезі про пріоритети

1509
Ukrinform
Для нового уряду України пріоритетом залишається курс на євроінтеграцію, проведення реформ та поліпшення ситуації в державі.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі в Києві з Прем’єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном у рамках його офіційного візиту в Україну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нашим пріоритетом залишається європейська та євроатлантична інтеграція. Ми маємо відновити економічне зростання країни, ми будемо поглиблювати та пришвидшувати реформи в сферах юстиції, антикорупції", - сказав Гройсман.

За його словами, влада має намір сконцентруватися на відродженні національної економіки. "Хочу підкреслити, що пріоритетом розвитку є питання, повязані з розвитком сільського господарства" - додав Гройсман.

Український прем'єр наголосив, що одним з головних завдань для уряду є поліпшення умов ведення бізнесу. "Ми знаємо наші проблеми в сфері податкового законодавства", - заважив він.

Гройсман зазначив, що візит Расмуссена - без перебільшення історичний, оскільки уперше прем’єр Данії відвідав Україну, а також тому, що це перша міжнародна зустріч нового уряду нашої країни, який став до виконання своїх обов'язків лише минулого тижня.

У клубі Кабінету Міністрів розпочалися переговори урядових делегацій України та Королівства Данія. Очікується, що після закінчення переговорів Гройсман та Расмуссен зроблять заяви для представників ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-