Гройсман анонсував перше засідання уряду

Гройсман анонсував перше засідання уряду

1352
Ukrinform
Перше засідання нового Кабінету міністрів відбудеться у середу, 20 квітня.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, вперше звертаючись до українців як глава уряду.

"Ці декілька днів я вивчаю стан справ у країні, провів ряд зустрічей - щодо фінансів, щодо економіки, щодо доріг і ліків, щодо впровадження реформи державної служби. Завдань сьогодні є надзвичайно багато, але я розумію те, що ми маємо бути результативними і швидкими. Ми готуємо сьогодні перше засідання уряду, яке відбудеться у середу", - сказав ГройсманЧитайте також: Гройсман сказав, чому Яресько й Пивоварський відмовилися від посад в його уряді.

Він підкреслив, що усвідомлює, наскільки велика відповідальність на новому уряді і на ньому особисто: "Я розумію, в яких складних умовах сьогодні живе кожен українець. І люди хотіли би бачити від уряду дуже швидких і якісних рішень. Я розумію, що викликів у нас є надзвичайно багато... Розумію, що є дуже небагато у нас часу на те, щоби провадити зміни. Я буду все робити для того, щоби їх пришвидшувати і щоб рішення слугували Україні, українському суспільству".

Водночас Прем'єр висловив переконання, що найголовніше зараз - не втрачати контакту, живого спілкування.

"Хочу вам пообіцяти те, що буду постійно в діалозі. І я дуже би хотів, щоб від вас надходили і ідеї, й пропозиції, і ви своїми порадами акцентували увагу на найбільш актуальних питаннях", - зазначив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-