Турчинов розповів Дуді про ситуацію на Донбасі

Турчинов розповів Дуді про ситуацію на Донбасі

1211
Ukrinform
Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч президентом Польщі Анджеєм Дудою, а також маршалками Сейму та Сенату Польщі Мареком Кухцінським та Станіславом Карчевським.

Про це інформує власний кореспондент Укрінформу в РП.

"Турчинов поінформував президента Дуду про порушення стану безпеки на сході України, щоденних зіткненнях, поранених та вбитих", - повідомив про перебіг розмови міністр канцелярії президента РП Кшиштоф Щерський.

Переговори Дуди і Турчинова стосувалися майбутнього засідання Комісії Україна - НАТО на рівні глав урядів, яке має відбутися під час саміту НАТО в липні у Варшаві.

Щерський підкреслив, що Дуда у розмові з секретарем РНБО України запевняв про намагання Варшави зробити все можливе, щоб співпраця НАТО з Україною була ще глибшою, а військово-технічна співпраця набувала більш практичного виміру.

Політики обговорили також двосторонню співпрацю у сфері безпеки, військово-технічне співробітництво, спільні військові навчаннях в рамках НАТО.

"Вони також представили спільну позицію щодо необхідності звільнення пані Надії Савченко з російської в’язниці. Міжнародна спільнота повинна тиснути на Росію у справі її звільнення", - констатував Щерський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-