Порошенко подякував діаспорі в Японії за допомогу військовим і переселенцям

Порошенко подякував діаспорі в Японії за допомогу військовим і переселенцям

964
Ukrinform
Президент Петро Порошенко в ході офіційного візиту до Японії зустрівся з українською громадою в Токіо.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Я радий нагоді зустрітися з моїми співвітчизниками, які живуть, працюють та вчаться на японській землі. Надважливою також є солідарність українських громадян" - зазначив Порошенко, подякувавши громаді українців "Краяни" за активну солідарну позицію з Батьківщиною..

Він також подякував їм за небайдужість до долі України, зокрема відзначив фінансову та матеріальну допомогу українців в Японії для українських військових, які беруть участь в АТО, та внутрішньо-переміщених осіб з тимчасово окупованих територій.

Президент ще раз наголосив, що 2017 рік буде роком Японії в Україні та запросив українську громаду долучитися до цієї акції.

«Приємно усвідомлювати, що, незважаючи на велику відстань, ви не втрачаєте свого українського коріння, своєї ідентичності», - підкреслив Порошенко звертаючись до українців Японії.

Глава держави також висловив переконання, що кожен українець в Японії продовжує вболівати за долю нашої держави.

Президент розповів про результати домовленостей з японською владою і наголосив, що українсько-японські відносини мають інтенсивний рівень. Глава держави також повідомив, про наміри української влади всіляко стимулювати вивчення японської мови в Україні та активізувати обмін між студентами задля зближення двох країн, культурного та наукового обміну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>