Гройсман "приміряв" прем'єрську посаду

Гройсман "приміряв" прем'єрську посаду

828
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що готовий очолити новий Кабінет міністрів за умови формування нової реформаторської коаліції.

Про це він розповів у своєму відеоблозі у Фейсбуці.

«Якщо мені б дали можливість опиратись на справжню реформістську коаліцію, якщо дають можливість сформувати в уряді ядро тих людей, які готові робити справжні відверті і відкриті реформи - я можу взяти на себе відповідальність», - сказав Гройсман.

За його словами, рішення про формування нової коаліції та нового уряду може відбутись на цьому тижні.

«Цей політичний тиждень є ключовим. Ми й так перебуваємо сьогодні в досить серйозній кризі... Я вважаю, що політичні сили мають це усвідомлювати і знайти вихід із ситуації», - наголосив спікер.

Нагадаємо, Володимир Гройман у п'ятницю, 25 березня, представив своє бачення програми діяльності уряду. На його думку, до наступного уряду мають увійти колишній віце-прем'єр-міністр та міністр фінансів Словаччини Іван Міклаш, а також заступники міністра економіки України Юлія Ковалів та Максим Нефьодов. Також кандидат у прем'єри заявив, що у його уряді не працюватиме міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-