Фронтмен ДДТ запропонував несподівану заміну Путіну

Фронтмен ДДТ запропонував несподівану заміну Путіну

3243
Ukrinform
Відомий російський музикант, лідер рок-групи "ДДТ" Юрій Шевчук вважає, що замість президента РФ Володимира Путіна при владі в Росії буде "який-небудь Петрович".

Про це він сказав в інтерв'ю RFI, пише "Апостроф".

"Я не фанат взагалі політичних діячів. Уся нинішня політична еліта, на мій погляд, абсолютно не відповідає обсягам проблем у цьому світі", - зазначив музикант.

"При владі буде який-небудь Петрович з Новосибірська або Омська. Життя вичавить харизматичного чувака, який розуміє, що діється внизу, зверху і на краях. І сподіваюся, що він стоятиме на демократичних засадах. Будуть абсолютно інші люди. Чим російський мужик добрий? Фантазією, але заснованою на реаліях. Може, як у Тарковського, він надує крилами цей шар і полетить, і за ним вся Росія", - додав Шевчук.

При цьому він зазначив, що не любить питання: "якщо не Путін, то хто?". "Зрозуміло, що всіх прибрали, отутюжили, катком проїхали... Але в Росії багато унікальних людей. В цьому я навіть не сумніваюся. А ці хлопці - Касьянов, Ходорковський - вони, якщо буде такий історичний момент, можливо, допоможуть їм. Хоча теж не думаю, допоможуть... У них були можливості, вони їх погано використали, і, наважусь запевнити, наш народ це чітко розуміє", - висловився музикант про російську опозицію.

"Петро Павленский - вільна людина. У Росії багато хворих сьогодні, ми немов п'яні. Якось обговорювали це з мудрим Льонею Парфьоновим. Коли навколо нетверезі, як з ними говорити? Адже п'яних потрібно або спати вкладати, або просто вирубати і теж спати вкладати. Ми зараз всі ненормальні від цієї пропаганди, страждаємо від постімперських амбіцій. Ми жадаємо "реваншу". У мене навіть язик не повертається про такі банальності говорити. Але в боротьбі з алкоголізмом всі можливості добрі. Павленский б'ється з цим по-своєму, я - по-своєму, ви - по-своєму, будь-які методи дієві", - вважає Шевчук.

Фото: bashinform.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-