Президент хоче, щоб члени антикорупційного агентства були призначені до ранку

Президент хоче, щоб члени антикорупційного агентства були призначені до ранку

983
Ukrinform
Президент Петро Порошенко закликав представників комісії з обрання членів Національного агентства з питань протидії корупції проголосувати і призначити двох членів НАПК.

Про це йшлося під час зустрічі Глави держави з представниками комісії, передає прес-служба Президента.

"Звертаючись до присутніх Президент підкреслив: «Я вам не називаю жодного прізвища, я не знаю хто і за ким стоїть. Впевнений в тому, що представник, якого я призначив, займає абсолютно проукраїнську позицію, так як і кожен з вас. На сьогоднішній день проукраїнська позиція полягає в тому, щоб у нас до ранку було (обрано) два члени НАЗК, щоб я в Брюссель полетів з вашим протоколом. Озбройте Президента для захисту інтересів України", - підкреслив Порошенко, звертаючись до присутніх.

Глава держави нагадав, що Україна 7 років йде до введення безвізового режиму з Європейським Союзом і зараз українська держава у цьому питанні має підтримку Європейської Комісії.

"Вони нам довіряють. І принципова позиція - не підірвати цю довіру", - зазначив Петро Порошенко.

Президент підкреслив неприпустимість сценарію, коли члени Комісії не домовилися з приводу кандидатур, і в результаті буде оголошено новий конкурс.

"Друзі, у мене прохання - об'єднайтеся навколо України і виберіть двох. Не дайте зараз емоціям зірвати конкурс. Це неприйнятно", - зазначив Глава держави.

Присутній на зустрічі Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський відзначив зусилля Президента в процесі запровадження ЄС безвізового режиму. Він наголосив, що законодавчі зміни та запровадження нових інституцій важливе для відновлення довіри громадян України до державних службовців та влади в цілому. Посол підкреслив, що ці заходи без роботи НАЗК не будуть працювати, тому до Агенції мають бути обрані професійні та відповідальні люди.

Нагадаємо: напередодні Рада схвалила законопроект № 3755 з правками від Президента, який був останньою перешкодою для початку розгляду можливості запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>