Садовий натякнув, що політичну "кашу" мають розсьорбувати без нього

Садовий натякнув, що політичну "кашу" мають розсьорбувати без нього

1272
Ukrinform
Львівський міський голова Андрій Садовий заявив, що визначати нову кандидатуру на посаду Прем'єр-міністра мають БПП та «Народний фронт» як найбільші фракції у парламенті.

Про це він сказав після зустрічі з Президентом Петром Порошенком, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я є реаліст: «Самопоміч» має 26 депутатів. Ми готові нести відповідальність, але в межах тієї довіри, яку ми маємо перед українським народом. Є найбільші фракції в парламенті - фракція Порошенка, «Народний фронт», вони повинні зрозуміти, що зобов'язані пропонувати свої варіанти. Не можна сьогодні все спихати на «Самопоміч». Вони наробили невідомо що, у країні біда, а тепер: «Самопоміч», рятуйте ситуацію! Чим? Парламентом, який, перепрошую, міняє свою позицію зранку на обід, з обіду на вечір?» - сказав Садовий, відповідаючи на запитання, чи пропонував йому Президент очолити уряд.

Водночас він зауважив, що є чинний керівник уряду, який, за його словами, «нікуди не збирається йти», тож вихід із нинішньої ситуації мають знайти дві найбільші фракції - БПП та «Народний фронт».

«Відбулася відверта, пряма розмова, сьогодні буде засідання фракції, ми завжди будемо займати виключно державницьку позицію», - додав Садовий.

У свою чергу, керівник фракції «Самопоміч» у ВР Олег Березюк розповів, що його фракція залишається в «опозиційному процесі».

«Ми залишаємося в опозиційному процесі для того, щоб підтримувати якісні закони, щоб бути якісною і чесною противагою цій адміністративно-олігархічній системі. Ми стоїмо поруч з Президентом для того, щоб він зберіг державний устрій України», - підкреслив Березюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-