Абромавичус чекає звільнення - прес-секретар

Абромавичус чекає звільнення - прес-секретар

Укрінформ
Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус повернувся до роботи на посаді в очікуванні, що найближчим часом Верховна Рада задовольнить його заяву про відставку.

Про це повідомляє ВВС Україна

"Міністр, коли зробив заяву про звільнення, був змушений піти у відпустку, щоб робота міністерства не блокувалась та був в.о. міністра. Зараз він очікує на офіційне оформлення своєї відставки у Верховній Раді", - пояснив його прес-секретар Олег Шиманський.

Звільнити міністра з посади може тільки Верховна Рада, яка поки що це питання не розглядала.

"В якийсь момент кількість днів відпустки у пана Абромавичуса закінчилась, він був змушений повернутись до виконання обов’язків міністра. Зараз він на робочому місці", - пояснив речник, зауваживши, що очільник Мінекономрозвитку повернувся до роботи наприкінці минулого тижня.

При цьому в офісі міністра наполягають, що він не передумав звільнятись і чекає на рішення парламенту.

Проте у прес-службі не змогли пояснити, що робитиме міністр, якщо парламент його так і не звільнить, а також скільки ще часу за таких обставин він працюватиме на посаді.

Як повідомляв Укрінформ, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус подав у відставку. Він звинуватив заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенка у спробі чинити тиск на міністерство.

Пізніше Абромавичус заявив, що не виключає своєї участі у складі нового уряду, якщо новим Прем'єр-міністром стане Наталія Яресько.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-