Яценюк і НФ мають прийняти відповідальне рішення - Гройсман

Яценюк і НФ мають прийняти відповідальне рішення - Гройсман

971
Ukrinform
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк спільно зі своєю політичною силою мають прийняти відповідальне рішення для розв'язання парламентської кризи.

Про це заявив у п'ятницю голова Верховної Ради Володимир Гройсман в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Дуже важливо, щоб Прем'єр-міністр спільно зі своєю політичною силою прийняли відповідальне рішення, яке дозволить далі продовжити роботу українського парламенту і вийти з кризи", - наголосив він.

Гройсман зазначив, що сьогодні час для пошуку шляхів виводу країни з кризи "пішов не на місяці, а на дні", оскільки затягування рішення веде лише до її подальшого поглиблення.

Спікер також зазначив, що усім політичним силам необхідно сьогодні сконцентруватися над формуванням чіткого плану дій, який потрібно реалізувати в нинішній ситуації.

За його словами, політичну кризу у країні спричинила урядова криза, викликана недостатньо якісним вирішенням проблем країни та відсутністю відчуття змін у людей. "Реформи мають дві сторони. Зрозуміло, що треба йти на певні непопулярні кроки. Але з іншого боку, потрібно займатися реальними проблеми людей, які сьогодні їх хвилюють", - підкреслив Гройсман.

Для розробки і впровадження плану виходу з нинішньої політичної кризи виконавча влада має займатися не політикою, а системним вирішенням нагальних проблем населення, зокрема реформами системи охорони здоров'я та відродження національної економіки, переконаний очільник парламенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>