У Австралійському парламенті закликали Росію звільнити Савченко

У Австралійському парламенті закликали Росію звільнити Савченко

1299
Ukrinform
Опозиційна Лейбористська партія Австралії підтримує заклики світового співтовариства щодо звільнення українських політичних в’язнів в РФ.

Про це йдеться у заяві заступника лідера Лейбористської партії Австралії, члена парламентської опозиції, тіньового Міністра закордонних справ Австралії Тані Пліберсек, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Лейбористська партія (Австралії ) глибоко стурбована неспроможністю Росії звільнити заручників і незаконно утримуваних осіб, як це передбачено Мінськими домовленостями, укладеними більше року тому.

Це стосуються і видатної української льотчиці, член українського парламенту, Надії Савченко, яку протягом більш ніж 18 місяців Росія утримує під вартою без суду», - йдеться у заяві.

У заяві також відзначається, що НАТО, Сполучені Штати, Канада і Європейський союз уже висловили свою стурбованість діями Росії.

Підкреслюється, що шлях до відновлення миру на сході України вимагає від усіх сторін повномасштабного виконання своїх зобов’язань в рамках Мінських угод. Лейбористська партія Австралії також закликає до їх виконання.

Як повідомляв Укрінформ, Українці Австралії приєдналися до флешмобу на підтримку Надії Савченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>