МЗС про процес Савченко: Свідома й цинічна розправа

МЗС про процес Савченко: Свідома й цинічна розправа

1126
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку із затягуванням судової справи стосовно громадянки України Надії Савченко та навмисним створенням обставин, які становлять смертельну загрозу її життю.

Про це йдеться у заяві, розміщеній на офіційному сайті МЗС.

"Перенесення дати виголошення вироку Надії Савченко на 21 березня та відмова у праві відвідати її українськими консулами, медиками та рідними, що спеціально прибули до Росії, розцінюємо як свідому і цинічну розправу над Надією Савченко, яка завдяки своїй незламній волі та силі духу стала символом протидії російській агресії проти України", - йдеться у заяві.

МЗС України наголошує, що глибоку тривогу викликає безпрецедентне ігнорування російською стороною статусу Надії Савченко як члена Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка користується відповідним імунітетом.

Вкотре Міністерство закордонних справ закликає міжнародну спільноту продовжити політичний і дипломатичний тиск на Російську Федерацію задля захисту життя Надії Савченко та її негайного звільнення і повернення в Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>